YAMAHA P 121 B

YAMAHA P 121 B

Katalogové číslo: 11273

výrobce: Yamaha

17 916 Kč
-27%
12 990 Kč
ks
dostupnost na dotaz

YAMAHA P 121 B

digitální piano * 73 kláves * GHS * 192-hlasá polyfonie * Pure CF sound engine * dynamika kláves * Graded hammer standard * 21 demo skladeb

 

Yamaha P-121, digitální piano s sedmdesáti třemi klapkami, je nejnovějším přírůstkem do legendární serie P-Series výrobků Yamaha. Ve středu nových možností a vlastností, které nástroj přináší, stojí využití technolohie Pure Cf - zvuk instrumentu je totiž nasamplován z grandiozního Yamaha CF III, koncertního křídla.

 

Žádné digitální piano v dané cenové kategorii nepřináší srovnatelně kvalitní zvuk, nahraný pomocí tak monumentálního nástroje. Výhodou jsou doprovodné rytmy různých žánrů, které vám pohlídají tempo, nebo možnost pokročilého nastavení piana pomocí displeje vašeho chytrého zařízení s aplikací Smart Pianist App. 


technická specifikace


klaviatura
73 kláves
control Interface
graded hammer standard (GHS)
stupně citlivosti (Hard/medium/soft/fixed)


barevné provedení
černá


zvuk
pure CF Sound Engine
192-hlasá polyfonie
24 zvuků


efekty
reverb (4 typy)
intelligent Acoustic Control (IAC)
damper Resonance (imitace rezonance strun)
SOUND BOOST   
dual/layers  
split  
duo


vstupy/výstupy
sustain pedál
2x Headphone 
AUX out
USB to host
pedalová lišta
 
skladby
21 demo skladeb
50 piano skladeb
možnost nahrávání vlastní tvorby - 1 píseň, až 2 stop
kapacita 100 KB na píseň  (cca 11,000 tónů)


další funkce
metronom (tempo  5 - 280)
transpozice -6 až +6
ladění 414.8 - 446.8 Hz
20 různých rytmů
 

konektivita
DC IN 12 V
2 x 3,5 mm jack konektor
sustain pedál   
AUX OUT    [L/L+R][R]
USB TO HOST  


reproduktory
7 W x 2
12 cm x 2 + 4 cm x 2


obsah balení
adaptér
notový stojan
pedál
manuál v češtině


rozměry
1114 x 166 x 295 mm
10.0 kg


Yamaha P-121 doplňuje současný model P-125. Toto kompaktní digitální piano, mezi jehož vlastnosti patří například 192-hlasá polyfonie nebo ovládací aplikace pro iOS, je kombinací vynikajícího tónu, designově velmi povedeného tvaru a povedené imitace pocitu hry na akustické piano, čímž se stává univerzálním řešením pro pokročilé hráče i začínající muzikanty.


Stejně jako u piana akustického, klapky nižších tónu na P-121 jsou těžší a tvrdší, zatímco tóny položené na pravé straně klaviatury reagují více na lehké stisky. Citlivost kláves může být samozřejmě upravena Vašemu stylu hraní. To vše je důsledkem využití Graded Hammer technologie, která umožňuje i lehkému a kompaktnímu nástroji, jako je právě P-121, aby vám poskytl autentický pocit hry na piano.


V neposlední řadě stojí jistě za zmínku i AUX LINE OUT, který vám dá možnost připojit vaší P-121 k počítačové zvukové kartě, mixážnímu pultu nebo aktivním reprobednám - možnost, kterou využijete zejména při nahrávání nebo živém hraní. Je vcelku nepodstatné, jste-li aktivně hrající profesionál, nebo příležitostný hráč hledající skutečně kvalitní nástroj. Yamaha P-121 je ideálním řešením pro oba případy.
 

O značce Yamaha


Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. 

 

Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
20 zákazníků