YAMAHA MODX 6 - syntezátor 61 kláves

YAMAHA MODX 6 - syntezátor 61 kláves

Katalogové číslo: 11365

výrobce: Yamaha

36 560 Kč
-16%
30 690 Kč
ks
dostupnost na dotaz

YAMAHA MODX 6 - syntezátor 61 kláves

polovyvážená klaviatura * 61 kláves * polyfonie 192 hlasů * SUPER KNOB * dotykový displej * 128 písní * 1 GB vestavěná paměť * USB pro 4 vstupy/10 výstupů * český návod v balení *

Syntetizátor MODX7 s vynikajícím zvukem piana s širokou škálou dalších zvuků je vybaven polovyváženou klaviaturou s 61 klávesami. 1 GB uživatelské flash paměti s rychlým přístupem pro čtení/zápis pro vaše vlastní samply nebo knihovnu syntetických zvuků z webových stránek yamahasynth.com. Je vybaven profesionálním vícekanálovým USB audio rozhraním se 4 vstupy/10 výstupy. Samozřejmostí je také iOS kompatibilita.

 

192-HLASÁ CELKOVÁ POLYFONIE
MODX nabízí 128 hlasů stereo AWM2 polyfonie a 64 hlasů FM-X polyfonie. Vzhledem k jedinečné architektuře MODX je tato polyfonie vždy dostupná bez zpoždění a kompromisu v dalších funkcích.

 

A/D VSTUP
Ve spojení se dvěma A/D vstupy je MODX dokonalým centrem pro profesionální nahrávací studio nebo počítačový systém pro živé hraní.

 

SIDECHAIN
Jeden part automaticky řídí dynamické chování jiného partu. Sidechain je velmi populární v moderní taneční hudbě, kde jsou plochy nebo další držené party "klíčovány" na basový buben. Při úderu basového bubnu se na držených plochách vytváří pulzující rytmický efekt.

 

VÍCEKANÁLOVÉ USB AUDIO ROZHRANÍ
Jak se očekává od moderní hudební produkční stanice založené na počítačích, tak model MODX je vybaven profesionálním vícekanálovým USB audio rozhraním se 4 vstupy/10 výstupy. Samozřejmostí je také iOS kompatibilita.

 

EFEKTY
Od reverbů s vysokým rozlišením po neuvěřitelně detailní efekty Virtual Circuit Modeling (VCM), MODX je naplněn DSP inovací, silou a – co je nejdůležitější – zvukovou kvalitou. Pro vytváření moderních EDM zvuků můžete využívat efektů, jako jsou Beat Repeat, Vinyl Break nebo Bit Crusher. Efekt Spiralizer vytváří zvukovou iluzi tónu, který neustále stoupá nebo klesá, aniž by dosáhl vyšší nebo nižší úrovně.

 

Můžete také dokonce použít kompresor pro vytvoření moderního “ducking” efektu. Nebo pomocí vintage efektů, jako jsou Analog Delay, VCM Phaser nebo celá paleta efektů řady Amp Simulator, vytvořte retro zvuky. Klavíristi ocení efekty zaměřené na klavíry, jako jsou Damper Resonance pro super realistickou hru klavíru a HD reverby, které vám umožní simulovat dozvuk jakéhokoliv prostředí pro vystupování.

 

SUPER KNOB
Super Knob dokáže současně řídit až 128 parametrů v jedné Performanci. To znamená, že můžete řídit téměř cokoli, od mixážních funkcí, jako je hlasitost, panorama a úroveň efektu až po detailní syntezátorové parametry, jako jsou filtry, LFO a operátory.

To znamená 128 parametrů... SOUČASNĚ!

Ovladač Super Knob lze přiřadit také ke druhému pedálovému ovladači FC7, abyste mohli snadno manipulovat se zvukem, když hrajete oběma rukama.

 

MOTION SEQUENCES
Motion Sequences jsou v tempu synchronizované, kompletně programovatelné řídící sekvence, které lze přiřadit k prakticky jakémukoliv syntezátorovému parametru a objevit tak zcela nový kreativní způsob programování zvuku.

Pro Motion Sequences jsou na ovládacím panelu také vyhrazeny speciální ovladače, díky čemuž je změna parametrů a manipulace s nimi v reálném čase velice snadná a výsledkem je neuvěřitelná interaktivita a expresivita.

 


ENVELOPE FOLLOWER
Funkce Envelope Follower převádí audio do řízeného zdroje pro ovládání téměř jakéhokoliv syntezátorového parametru. Například bicí smyčka může řídit parametry efektu pro cool rytmy nebo nahrávka hlasu může ovládat různé parametry pro hlasový vokodér apod. Jako řídící audio signál lze použít i naživo v reálném čase přiváděný signál na A/D vstup.

 


AUDIO BEAT SYNC
ABS (Audio Beat Sync) detekuje rytmus externího zařízení, jako je elektronická bicí sada, automatický bubeník, nebo audio přehrávač připojený do A/D vstupu a synchronizuje MODX apreggiator, Motion Sequencer nebo Song do tempa externího vstupu. Syntezátor MODX "poslouchá" živou hudbu a hraje ve správném tempu.

 

konektivita

USB TO DEVICE, USB TO HOST

MIDI [IN]/[OUT]

FOOT CONTROLLER nožní přepínač [1]/[2]

FOOT SWITCH nožní ovladač[ASSIGNABLE]/[SUSTAIN]

OUTPUT [L/MONO]/[R] (6.3 mm, standard phone jacks),

sluchátkový výstup 6.3 mm standard stereo jack)

A/D INPUT [L/MONO]/[R] 6.3 mm, standard jacky

 

rozměry

šířka 937 mm

výška 134 mm

hloubka 331 mm

hmotnost 6,6 Kg

 

Obsah balení

napájecí adaptér PA-150B

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

PRODEJNA NOVĚ
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
_________________
 
nabídka práce
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
13 zákazníků