Korg nanoPAD 2 BK

Korg nanoPAD 2 BK

Katalogové číslo: 5659

výrobce: Korg

1 355 Kč
ks
dostupnost na dotaz

Korg nanoPAD 2 BK

přenosný midi controller * drum trigger a XY pad* přepínání tracků * přepínání scén * napájení pomocí USB portu * nízká spotřeba * plugnplay * nízké rozměry

Korg nanoPAD 2 BK

Velký hit poslední doby představuje nanoSERIE od Korgu, jejíž druhou, rozšířenou verzi teď můžete koupit v našem obchodě. Koncepce těchto kontrolerů vzbudila velký rozruch již dlouho před uvedením na trh. Jednoduché, cenově nenáročné a vysoce mobilní řešení pro trend přenosného studia ocenila i řada profesionálů.

nanoPAD 2 je velmi revoluční propojení drum padu a XY padu, který znáte z kultovního efektového procesoru Korg KAOSPAD a Arp funkce z Korg Kaossilator. Málokterý nástroj dodá vaší elektronické tvorbě tolik života.

Technické specifikace

Typ přístroje:
MIDI controller
fader, knoby

Typ přístroje:
MIDI controller
drum trigger, XY pad

Ovládání:
16 dynamických padů
XY controller
tlačítko HOLD
tlačítko GATE ARP
tlačítko TOUCH SCALE
tlačítko KEY/RANGE
tlačítko SCALE/TAP
tlačítko SCENE (přepínání mezi čtyřmi scénami)

Zaručená kompatibilita:
Avid Pro Tools
Apple Logic
Garage Band
MOTU Digital Performer
Steinberg Cubase
Ableton Live
Cakewalk SONAR
a další DAW editory

Napájení:
max. 100 mA
pomocí USB

Funkce:
přepínání tracků
transportní tlačítka
cycle
přepínání scén
3 tlačítka, jeden fader a jeden potenciometr na track a scénu

Barva:
černá

Rozměry:
šířka 32.5 cm
hloubka 8.3 cm
výška 1.6 cm

Konektor:
mini-USB
(kabel je součástí dodávky)

Popis Korg nanoPAD BK

Velice populární nanoSERIE od Korgu přichází na trh v nové, modifikované verzi. Tyto neuvěřitelně praktické, jednoduché kontrolery nezaberou víc místa než 13" laptop. Využijete je prakticky kdekoliv. Napájí se přímo z baterie vašeho notebooku, a tak s nimi můžete pracovat kdekoliv se vám zachce.

Korg nanoPAD 2 je dokonale kompaktní drum trigger a XY touch pad v jednom. Obsahuje 16 padů citlivých na dynamiku úhozu. Pady mají velmi dobrou odezvu, díky čemuž budou mít vaše bicí stopy realistický feeling.
Dotykový touchpad na bázi XY kontroleru  nabízí rychlý přístup ke dvěma různým parametrům naráz, které pak můžete modulovat v reálném čase a tak vytvořit spoustu působivých efektů se živým feelingem, tak jak to znají např. uživatelé Korg KAOSpadu. Gate Arp je funkce, kterou kontroler převzal z Korg Kaossilator a umožňuje vytvářet volně tapovatelné arpeggia.


Funkční klávesy jsou podsvícené.

Můžete si ke Korg nanoPAD 2 stáhnout praktický software, Korg Kontrol Editor, který práci ještě zefektivní přímo na stránkách výrobce. Jak je dnes dobrým zvykem, dostanete ke kontroleru praktické balení sotwaru. ať už se jedná o licenci na Toon Tracks EZ drummer Lite , vynikající sampler bubnů, Lounge Lizard Lite, legendární vst simulaci Fender Rhodes, M1 vst syntezátor nebo velmi výhodný kupon na slevu populárního Ableton Live.

Ke kontroleru nepotřebujete žádný driver, funguje 100 % plug-and-play.

O firmě Korg Corporation

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektovách pedály, záznamových zařízení, a a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary.

Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd.

S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzi přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze.

V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG).

Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG.

Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy.

V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů.

Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005).

V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993.

V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh.

O značce Korgvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

PRODEJNA NOVĚ
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

*kromě státních svátků


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
12 zákazníků