Yamaha U1 TA PE - TransAcoustic hybridní piano

Yamaha U1 TA PE - TransAcoustic hybridní piano

Katalogové číslo: 9607

výrobce: Yamaha

359 000 Kč
-6%
337 990 Kč
ks

Yamaha U1 TA PE - TransAcoustic hybridní piano

hybridní piano * systém TransAcoustic s technologií Silent * akustický i digitální nástroj * reprodukce zvuků přes ozvučnou desku * barva lesklý eben

Yamaha U1 TA PE - TransAcoustic hybridní piano


Yamaha patří mezi leadery na trhu digitálních klavírů a pian z velké míry díky tomu, že vyvíjí neustálé inovace a posouvá možnosti digitálního klávesového nástroje do nových úrovní. Známé jsou úspěšné řady modelů Disklavier nebo Silent piano, které jsou spojením akustického pianina a digitálního nástroje. Nejmodernější technologií je v tomto směru však TransAcoustic™ Piano. Systém TransAcoustic je schopen reprodukovat jakékoliv zvuky pomocí ozvučné desky akustického piana, do kterého je nainstalován, ozvučná deska tedy nahrazuje reproduktory. Systém v sobě zahrnuje kompletní mechanismus Silent, je tedy možné odstavit kladívka od strun, pohyb kladívek je zachycen dokonalými snímači pohybu a z akustického piana se stává piano digitální s možností tichého hraní do sluchátek. Yamaha v nástroji U1 TA spojila to nejlepší z akustického klavíru Yamaha U1 s nejmodernějšími technologiemi Silent a TransAcoustic a vytvořila tak první nástroj svého druhu, který udává směr vývoje klavírů ve 21. století.


Specifikace: Yamaha U 1 Q


barva
leštěný eben

klaviatura
88 kláves

bílé klávesy
smrk

černé klávesy

hardwood

pedály
3

klopna
jemné dovírání zabrání prudkému zavření
převzato z klavírů

rám
V-Pro plate
výroba pomocí Vacuum Shield Mold Process

hmotnost
228kg


O značce Yamaha:


V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

pondělí  - pátek
9:00 - 18:00

sobota
10:00 - 14:00


*kromě státních svátků
 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967
zdarma: 800 181 252

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
16 zákazníků