VOX MINI5 RM CL - cestovní kombo

VOX MINI5 RM CL - cestovní kombo

Katalogové číslo: 8883

výrobce: VOX

4 641 Kč
-20%
3 690 Kč
ks

VOX MINI5 RM CL - cestovní kombo

lehce přenosné kombo * výdrž až 19 hodin na baterie * 11 typů zesilovačů * kytara, mkrofon, nebo klávesy * ladička * 5W / 1,5W / 0,1W výkon * 3,5 kg hmotnost

VOX MINI5 RM CL

Tento velice atraktivní aparát pro muzikanty v pohybu předvádí kvalitní zvuk v malém balení. Kombo s přehledem zvládne domácí cvičení, komornější koncerty a díky napájení přes baterie můžete hrát i tam, kde není přívod elektřiny. Vox MINI5 RM obsahuje i řadu doprovodných rytmů a patří ke špičce ve své kategorii přenosných komb.

Specifikace:

Zvuk:
- 11 typů zesilovačů
- 8 efektů

Funkce:
- 99 rytmů
- 40 až 240 bpm tempo
- ladička

Konektory:
- vstup pro nástroj
- vstup pro mikrofon
- AUX vstup
- výstup pro sluchátka / linkový výstup (simulace reproboxu)

Výkon:
- regulovatelný
- 5W / 1,5W / 0,1W

Reproduktor:
- 6,5"
- 4Ω

Napájení:
- AC adaptér (součást balení)
- 6x AA baterie (až 12 hodin na výkon 5W)

Rozměry, hmotnost a barva:
- rozměry: 269 x 179 x 267 mm
- hmotnost: 3,5kg
- barva: klasický styl aparátů VOX

O přenosném kombu Vox MINI5 RM:

MINI5 RM nabízí napodobení zvuku jedenácti různých zesilovačů, což zaručí obrovskou univerzálnost a využití v každém stylu. Kombo umí klasický vintage zvuk, moderní high-gain, ale i zvuky legendárních zesilovačů (včetně VOX AC30). Technologie poděděná po sérii Valvetronix umožní reprodukovat teplý a hutný zvuk. Takový, jaký máte spojený s lampovými zesilovači.
Příznivci tvrdších stylů a vysokého zkreslení jistě ocení nový Bassilator obvod. Díky tomuto obvodu je zesilovač možný produkovat velice nízké frekvence a převážně u drsného zkreslení poznáte rozdíl. Rozhodně Vás překvapí co vše dokáže lézt z této malé krabičky! Na druhou stranu milovníci čistého zvuku akustických kytar nebudou váhat s využitím vstupu zcela bez zkreslení. Tento vstup slouží nejen pro kytary, ale je ideálním i pro klávesové nástroje. Finální zvuk je poté možné formovat několika efekty.
RM v názvu komba je zkratka pro slovo "Rhythm". Vox totiž do tohoto aparátu implementoval hned několik možných doprovodů. K dispozici máte celkem 99 rytmů hned v několika stylech (8-beat, 16-beat, rock, metal, R&B, metronom). Jednoduše nastavíte pro Vás sympatický rytmus do chtěného stylu a můžete jamovat, skládat, hrát nacvičené skladby, či cvičit přesnost Vašeho rytmu.
MINI5 RM může být napájeno jak adaptérem (který je součástí balení), tak i bateriemi. Šest AA baterií vydrží na výkon 5W až 12 hodin, na výkon 1,5W až 17 hodin a na výkon 0,1W až 19,5 hodiny. Díky této skutečnosti v kombinaci s minimalistickými rozměry a vahou se kombo stává ideální volbou pro pouliční muzikanty, či milovníky hraní v přírodě.
Vystupujete-li v duu zpěv + nástroj, MINI5 Rhythm uspokojí oba umělce. Do komba můžete zapojit mikrofon i nástroj. Další možnost je připojení externího přehrávače hudby. Výstup lze napojit na sluchátka, nebo mixážní pult. Tento výstup je také vybaven simulací reproboxu, a tedy se jeho zvuk bude rovnat kvalitě zvuku snímaného mikrofonem umístěným před reproduktorem.

O značce VOXvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


PRODEJNA OTEVŘENA!

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků
 

Infolinka 8:00 - 21:00
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
19 zákazníků