YAMAHA YDP 143B

YAMAHA YDP 143B

Katalogové číslo: 9906

výrobce: Yamaha

21 490 Kč
ks
dostupnost na dotaz

YAMAHA YDP 143B

barva černý mat * 88 kláves * kladívková mechnika GHS * 3 pedály * 10 zvuků PureCF Sound Engine * polyfonie 192 hlasů * reverb, dual * 50 klavírních skladeb * metronom * nahrávání * 2 výstupy na sluchátka * USB TO HOST

Yamaha YDP 143 B Arius je skvělou náhradou akustického pianina. Neladí se, zapojí se do zásuvky, zapnete ho a hrajete. Jednoduchá konstrukce za použití kladívkové klaviatury zaručuje dlouhou životnost. Esteticky navržená skříň s elegentním víkem klaviatury je funkční ozdobou interiéru. Živé pianové zvuky jsou nasamplované z opravdového koncertního křídla! Yamaha YDP 143 je právem jedním z nejprodávnějších digitálních klavírů.

 

 

Vlastnosti: YAMAHA YDP 143 B

 

Barva
černý mat

 

Zvuky
10 zvuků PureCF Sound Engine
polyfonie až 192 zvuků současně

 

Nahrávání
2 stopy
Standard MIDI File (SMF) Format 0
vhodné pro nahrání každé ruky zvlášť

 

Vstupy a výstupy
2 sluchátkové výstupy (fungují současně)
USB tO HOST

 

Zabudované efekty
Reverb
Damper resonance - efekt zmačknutého pedálu
Intelligent Acoustic Control
Acoustic Optimizer


Možnosti záznamu
jedna píseň cca. 100 KB
nahrávání skladeb dat z počítače - až 10 skladeb
celková maximální  velikost přibližně 900 KB

 

Obsah balení
digitální piano Yamaha YDP 143 R
kniha klavírních skladeb
adaptér PA 150
český manuál
cizojazyčný manuál

 

Rozměry a hmotnost
1357 mm x 815 mm x 422 mm
38 Kg 

Graded Hammer Standard imituje těžší dotek nižších tónů, a lehčí reakci ve vyšších tónech tak, jako je tomu u reálného klavíru. V nastavení lze vybírat ze tří citlivostí klaviatury nebo citlivost úplně vypnout (pro varhany, cembalo apod.) Funkce Acoustic Optimizer koriguje akustický tok a řídí rezonanci a obohacuje tak celkový zvuk k plnosti.

 

Hraní se sluchátky je výhodné pro hru v hlučném prostředí nebo v noci, kdy můžete využít sluchátkové výstupy, abyste nerušili okolí, vnější reproduktory nástroje se v ten moment, kdy zasunete jack od sluchátek, automaticky ztlumí. Výstupy jsou pro dvoje sluchátka, takže je možné hrát čtyřruční skladby s druhým klavíristou.

 

Konektivita Yamahy YDP 143 připojíte jednoduše ke každému PC a nástroj může komunikovat s nejrůznějšími aplikacemi. Využijete notační programy pro zápis a přehrávání not, dále pak můžete nahrávat do softwarových sekvencerů a bez problémů využít zvukové banky a aranžery ve vašem PC.

 

 

CF Sound Engine přináší realistický zvuk koncertního křídla Yamaha. Tento záznam obsahuje řadu dynamických úrovní od pianissima až po fortissimo, proto si můžete vychutnat jemné doteky měkké pasáže nebo čistou sílu mohutnosti akordů.

 

 

Nahrávání
Piano disponuje dvoustopým nahrávacím systémem. Rekorder můžete využít k procvičování pravé a levé ruky zvlášť, když záznam jedné ruky pustíte ze záznamu a druhou k ní dohráváte.

 

 

 

O značce Yamaha :

 

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

 

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
15 zákazníků