Yamaha THR 5 - kytarové kombo

Yamaha THR 5 - kytarové kombo

Katalogové číslo: 6443

výrobce: Yamaha

6 785 Kč
-13%
5 900 Kč
ks

Yamaha THR 5 - kytarové kombo

výkon 10 W * reproduktory 2 x 8 cm Full Range * VCM efekty * technologie Extended Stereo * aplikace Cubase AI * THR Editor * Tap tempo * integrovaná chromatická ladička * virtuální lampové osvětlení

Yamaha THR 5

Vyvinutý týmem kytaristů při hledání dokonalého tónu, kytarové kombo Yamaha THR 5 přináší zvuk, který chcete a pocit, který potřebujete. Efekty, které vylepší a doplní Vaši hru, jako například reverby a delaye, posunou vaše hraní na novou úroveň. A díky unikátní konstrukci THR 5 není nutné pro ten správný zvuk komba nastavovat hlasitost, jako byste hráli někde na stadionu – vše v tomto aparátu je navrženo tak, aby Vám nabídlo jedinečný prvotřídní zvuk, i když potřebujete občas někde hrát víc potichu. S tímto pocitem a tónem si budete chtít hrát celou noc.


Technická specifikace:

Zvuk:
- typy zesilovačů: Clean, Crunch, Lead, Brit Hi, Modern
- efekty: Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo, Delay, Delay/Reverb, Spring Reverb, Hall Reverb, * Compressor, * Noise Gate (* dostupné přes THR Editor)
- Extended stereo přehrávání: pro vytvoření širokého, prostorného zvuku z AUX in i přes USB

Hardware:
- Ovládací prvky: Amp, Gain, Master, Tone, Effect, Dly/Rev, Volume, Tap/Tuner switch
- integrovaná chromatická ladička

Reproduktory:
- 2 x 8 cm Full Range
- výkon: 5 W + 5 W

Další funkce:
- VCM Technologie
- ekvalizér: 3-pásmový
- paměť na 5 uživatelských nastavení
- Tap tempo pro nastavení delaye
- THR Editor: pro editaci parametrů zesilovačů a efektů v pc (ke stažení na http://download.yamaha.com)

Napájení:
- síťový adaptér: EADP-38EB A (je součástí balení)
- baterie: AA (výdrž na cca 6 hodin)

Konektory:
- vstup (mono)
- sluchátkový výstup (stereo)
- AUX IN (mini stereo)
- USB

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 271 x 167 x 120 mm
- hmotnost: 2 kg

Kabinet:
- kovová mřížka
- virtuální lampové osvětlení


Obsah balení:

- Yamaha THR 5
- napájecí adaptér
- USB kabel
- Stereo Mini kabel
- Cubase AI DVD-ROM


O Yamaha THR 5:

VCM efekty (Virtual Circuity Modeling)

Většina efektů THR 5 je postavena na efektových procesorech VCM, jejichž technologie vychází z profesionálních audio mixážních pultů Yamaha. VCM efekty poskytují nepřekonatelnou realističnost a kvalitu, navíc jsou schopny postihnout i jemné nuance, které běžné digitální simulace zachytit nedokážou. Jdou teda až za hranice obyčejných simulací a nabídnou Vám skutečný hudební výkon, který přibližuje neocenitelné klasické analogové zařízení dostupné i v dnešním digitálním prostředí.


Technologie Yamaha Hi-Fi Audio

Kombo THR bylo vyvíjeno za spolupráce s oceňovanou Yamaha AV divizí, cílem bylo dosáhnout skutečného hi-fi stereo zvuku v dosud neslýchané kvalitě. Exkluzivní reproduktor byl speciálně navržen a optimalizován pro kytarový zvuk i pro přehrávání stereo audio signálu. Díky tomu Vám toto kompaktní a přenosné kombo, které můžete mít vždy s sebou, nabídne úžasný tón jak pro Vaši kytaru, tak i pro podklady.


Extended Stereo: nová technologie rozšířeného sterea

Kombo THR 5 je vybaveno novou technologií Yamaha Extended Stereo (rozšířené stereo), takže Vám nabídne úžasně široký a prostorný audio obraz. Díky stereo stopám a efektu reverb studiové kvality dosahuje takto malé zařízení nepředstavitelné úrovně zvukové hloubky.


Nahrávání a editace

Kombo THR 5 je dodáváno s programem Cubase AI, což je profesionální hudební produkční aplikace. Tato ablikace od firmy Steinberg Vám nabídne plnohodnotné nahrávání a editaci. Kromě toho si můžete na internetové adrese http://download.yamaha.com stáhnout THR Editor, který Vám poskytne ještě bohatší editační možnosti nastavení zesilovače a parametrů efektů s použitím počítače. V tomto podrobnějším nastavování je navíc k dispozici kompresor a funkce šumové brány.


Tap:Time / Hold:Tuner

Funkce Tap tempo Vám umožní rychle nastavit parametr času v efektu delay. Vestavěná chromatická ladička Vám pomůže se přesně naladit. Nechybí ani dobře čitelný displej.


Virtuální lampové osvětlení

Virtuální lampové osvětlení u komba THR 5 obsahuje simulaci oranžové lampy, jejíž světlo vychází z kovové ochranné mřížky reproduktorů.


Uživatelské paměti

Funkce uživatelských pamětí umožňují uložit až pět nastavení všech ovladačů zesilovače a vyvolat je jednoduchým stiskem tlačítka.


Napájení

Kombo THR 5 je možné napájet buď pomocí AC adaptéru (který je součástí balení) nebo bateriemi, takže ho můžete vzít skutečně kamkoli.


USB připojení

THR nabízí přehrávání stereo signálu z vašeho smartphonu nebo dalších zařízení prostřednictvím AUX vstupu, nebo přímo z vašeho počítače přes USB rozhraní.


O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


PRODEJNA OTEVŘENA!

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků
 

Infolinka 8:00 - 21:00
tel.: +420 235 353 967
zdarma: 800 181 252

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
1 zákazníků