YAMAHA P 515 B - přenosné digitální piano

YAMAHA P 515 B - přenosné digitální piano

Katalogové číslo: 11298

výrobce: Yamaha

53 237 Kč
-31%
36 690 Kč
ks
dostupnost na dotaz

YAMAHA P 515 B - přenosné digitální piano

černá barva * kladívková klaviatura NWX * dynamika kláves * 40 nástrojů + 18 bicích + 480 XG hlasů * povrch kláves ze syntetického Ebenu a Slonoviny * escapement * polyfonie 256 hlasů * transpozice * 21 Demo písní + 50 klasických skladeb *  AC adaptér * sustain pedál * notový stojánek * český návod v balení *


Yamaha P 515 poskytuje přirozený zvuk, který Vám navozuje pocit ze hry na klavírní křídla. Dokonce i když hrajete s použitím sluchátek: Binaurální samplování a Stereofonní optimalizace přináší realistický pocit zvuku piana. 

Dřevěná klaviatura Natural Wood X (NWX) - dřevěné klávesy potažené syntetickou slonovinou a syntetickým Ebenem - mechanika je doplněna o efekt dotlaku (escapementu). P 515 je dále vybavena 40 doprovodnými styly a 71 uloženými skladbami, možností transpozice a drobnému přeladění.

 

Dvojice předních světových koncertních křídel

P-515 představuje zvuky klavírů zaznamenané z vlajkové lodi mezi koncertními křídly Yamaha, modelu CFX, a slavného vídeňského křídla Bösendorfer Imperial. Díky těmto klavírním samplům máte k dispozici dvě přední světová koncertní křídla na dosah ruky.

 

Dřevěná klaviatura Natural Wood X (NWX) - pocit ze hry na akustické křídlo

Klaviatura NWX v modelu P-515 nabízí bílé klávesy vyrobené pouze ze dřeva té nejvyšší kvality, potažené umělou slonovinou. Černé klávesy jsou potažené tvarovaným syntetickým ebenem. Navíc tato klaviatura představuje skutečný pocit dotlaku (escapementu) známý z akustických klavírů, kdy jsou kladívka rychle odtažena od strun ihned po jejich úderu, aby se zabránilo jakékoliv nežádoucí interferenci s vibrujícími strunami.

 

Výkonné vestavěné ozvučení

P-515 je vybaven 2-pásmovým ozvučovacím systémem se zesilovači 15W + 5W, který poskytuje autentický zážitek ze hry na piano s velmi čistým zvukem.

Kromě toho je P-515 vybaven tzv. Twisted Flare basreflexy - technologií Yamaha převzatou z AV divize, která nabízí čistý a přesný zvuk basů. Zvlněný a lehce zkroucený tvar rovnoměrně rozptýlí proud vzduchu z portu. V porovnání s konvenčním basreflexovým otvorem dokáže Twisted Flare Port redukovat hluk vznikající turbulencí proudu vzduchu, což vede k čistějším a přesnějším reprodukcím basových frekvencí.

 

Snadné ovládání pomocí aplikace Smart Pianist!
Naše aplikace "Smart Pianist" vám umožní ovládat mnoho funkcí obsažených v digitálních pianech Yamaha přímo z vašeho chytrého zařízení. Zvuky, rytmy a další nastavení lze zvolit přímo z dotykového displeje, díky čemuž je mnohem snadnější dostat z P-515 to, co potřebujete. Svá oblíbená nastavení si můžete dokonce uložit a snadno je pak kdykoli zase vyvolat. Aplikace Smart Pianist dokáže dokonce ze skladeb uložených ve zvukové knihovně vašeho iOS zařízení vyčíst posloupnost akordů, takže si snadno můžete zahrát se svými oblíbenými písněmi. (propojení USB kabelem, který se prodává zvlášť)

 

Technologie Bluetooth audio pro bezdrátový poslech

Připojte svůj hudební přehrávač přes bezdrátové rozhraní Bluetooth a okamžitě přeměníte P-515 ve vysoce kvalitní ozvučovací systém pro poslech vašich oblíbených skladeb a písní.

 

Specifikace

klaviatura

Natural Wood X (NWX) - dřevěná verze klaviatury GH3X, s povrchem z umělé slonoviny a umělého Ebenu, vybavená escapementem (dotlakem)

88 kláves

6 úrovní nastavení dynamiky

 

zvuky

40 + 18 bicí/SFX Kitů + 480 XG hlasů

Yamaha CFX (Binaural Sampling)

256 hlasá polyfonie

Smooth Release

VRM

 

efekty - funkce

Reverb 6 typů

Chorus 3 typy

Intelligent Acoustic Control (IAC)

Stereophonic Optimizer

Dual/Layers

Split

Duo

 

konektivita:

sluchátka výstup 2x Jack

MIDI In/OUT

USB TO DEVICE, USB TO HOST
AUX IN (stereo mini 3,5 mm jack)

AUX OUT [L/L+R][R]  (stereo Jack mono Jack 6,3 mm)

 

další funkce

metronom, tempa 5 – 500
transpozice -12 – 0 – +12
možnost ladění 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (přibližně po 0.2 Hz krocích)
bluetooth: Ano (audio)

 

reproduktory:

2 x 5 W

2 x 15 W

 

obsah balení:

napájecí adaptér PA-300C

pedál FC4A

notový stojánek

 

rozměry

šířka 1336 mm

výška 145 mm

hloubka 376

hmotnost 22 kg

 

O značce Yamaha
 
V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

PRODEJNA NOVĚ
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00

*kromě státních svátků


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
_________________
 
nabídka práce
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
5 zákazníků