Yamaha N 2 – digitální křídlo

Yamaha N 2 – digitální křídlo

Katalogové číslo: 8715

výrobce: Yamaha

324 625 Kč
-17%
269 990 Kč
ks

Yamaha N 2 – digitální křídlo

hybridní křídlo * povrch kláves Ivorite * prostorový zvuk Spatial Acoustic Speaker System * systém přirozených vibrací TRS

Yamaha N2 – digitální křídlo

Uvedením řady Avant Grand na světový trh Yamaha způsobila doslova revoluci v pojetí simulace akustického klavíru. Spojením výrazně inovované kladívkové mechaniky a vícebodového ozvučného systému, který napodobuje projekci zvuku z více stran jako u reálného klavíru, vznikly nástroje řady Avant Grand, které zatím mezi digitálními klavíry nemají konkurenci. Zvukové vzorky obsaženy v Yamaze N2 byly vytvořeny nasnímáním špičkového koncertního křídla Yamaha CFIIIS. Třípásmový ozvučný systém, který obsahuje samostatné reproduktory pro basové, středové a výškové pásmo, dokáže věrně reprodukovat bohaté přirozené rezonance. Vylepšením oproti modelu N1 je speciální povrch kláves Yamaha Ivorite, který činí dotyk klávesy velice příjemným. Dále je zde navíc systém Tactile Response System (TRS), jehož prostřednictvím se do pedálů a do klaviatury nástroje přenášejí vibrace, které jsou hmatatelné u akustického klavíru, zvláště jde o basové tóny, které tak hráč u N2 cítí srze své celé tělo. Systém lze nastavit na 3 úrovně nebo úplně vypnout. Proti svému sourozenci N1 dále poskytuje Yamaha N2 silnější ozvučení a ještě mohutnější zvuk. Nástroj Yamaha Avant Grand N2 se doporučuje jako náhrada klasického klavíru. Jeho výhodou oproti klasickému klavíru je bezúdržbovost, mnohonásobně nižší pořizovací náklady. Dále mezi jeho přednosti patří vysoká technologická úroveň, neuvěřitelná věrnost zvuku a vynikající hráčský pocit. Hodí se jak do domácností, tak do hudebních škol, konzervatoří či jiních vzdělávacích zařízení. Mezi hráči, kteří na tento nástroj hrají, je například legendární jazzman Chick Corea.

Specifikace: Yamaha N2

barva
černá

povrch
lesklý eben

klaviatura
88 kláves
povrch kláves  „Ivorite“
speciální Grand Piano vyvážená akce

pedály
3
half-pedaling

výbava skříně
víko klaviatury Soft-close fallboard
stojánek na noty

zvukový generátor
„Spatial Acoustic Sampling“

polyfonie
256 zvuků

presety
5 hlasů

efekty
reverb

skladby
10 preset skladeb

nahrávání
1 skladba
300 kB (cca 30.000 not)

další funkce
metronom (rozsah tempa 5-500 bpm)
transpozice
změna ladění
Scale Type – 7 types

konektivita
2x sluchátka
MIDI in/out
AUX IN L/L+R/R
AUX OUT L/L+R/R
USB TO DEVICE

ozvučení
10x zesilovač 22W + 2x zesilovač 80W

reproduktory
(13cm + 2.5cm) x 3
(8cm + 2.5cm) x 1
16cm x 2

rozměry (š x h x v)
1471 x 531 x 1009 mm

hmotnost
142 kg

O firmě Yamaha:
Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


PRODEJNA OTEVŘENA!

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků
 

Infolinka 8:00 - 21:00
tel.: +420 235 353 967
zdarma: 800 181 252

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
4 zákazníků