Yamaha CVP 709 PWH - digitální piano

Yamaha CVP 709 PWH - digitální piano

Katalogové číslo: 11653

výrobce: Yamaha

209 990 Kč
-5%
199 990 Kč
ks

Yamaha CVP 709 PWH - digitální piano

nástupce oblíbeného modelu CVP 609 * dřevěná klaviatura * zvuky dvou koncertních křídel * 1787 zvuků * dotykový displej * SA2 zvuky * efekty, ekvalizér * Dual * Split * lesklé bílé provedení

Kde není místo pro kompromisy a lidé se nespokojí se slovy jako "dostačující" a "ucházející", tam přichází CVP 709 PWH. Vlajková loď společnosti Yamaha osazená špičkovou klaviaturou s nejmodernější technologií simulace akustických klavírů. Pro každou klapku zvlášť pečlivě nasamplované zvuky ne z jednoho, ale hned ze dvou fenomenálních koncertních křídel. Nepřeberné množství funkcí, zvuků a výukových systémů, které v jednom nástroji slučují aparát pro profesionály i do hudebních začátků. Yamaha CVP709 zkrátka není dostačující. Yamaha CVP709 je nejlepší. 

 

technická specifikace

klaviatura
kladívková
88 kláves
technologie Natural Wood X (NWX)
tři stupně citlivosti
dřevěná
povrch syntetická slonovina

displej
dotykový
800 x 480 barevný LCD
zobrazení textu písní

zvuk
256 hlasů v polyfonii
1787 zvuků
zvuky pian Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial

efekty
reverb (61)
chorus (109)
Master EQ (5+2)
Master Compressor (5+5)
instertion a variation efekty
částečný EQ (27)
Dual/Layer
Split

písně
124 předpřipravených písní
až 16 stop pro nahrávání
cca 300kB pro jednu píseň

styly
600 přednastavených stylů
7 druhů fingeringu
možnost vytvoření vlastních stylů

konektivita
2.4 MB vnitřní paměti
rozšíření pomocí USB
2x sluchátka
připojení na mikrofon
MIDI IN / OUT / THRU
AUX IN / OUT
AUX Pedal
USB to HOST
USB to Device

reproduktory
(30 W + 30 W + 20) x 2 + 40 W
(16 cm + 5 cm + 3 cm) x 2 + 20 cm

zdroj
55 W

doplňky
manuál
knížka "50 Greats for the Piano"
My Yamaha Product registrace
zdroj

rozměry
1,426 x 868 x 612mm
79 kg

 

O Yamaze CVP 709

CVP 709 mezi ostatními digitálními piany s doprovody se těší stejnému postavení jako Yamaha mezi výrobci digitálních pian - na vrcholu. I laik si na první pohled uvědomí, že u tohoto nástroje jen těžko mluvit o průměru. Zaujme designové zpracování působící dojmem nedbalé dokonalosti. Klapky vyrobené ze dřeva, jejichž povrch tvoří syntetická slonovina, pak dodávají nástroji nádech luxusu a elegance. CVP 709 prostě není jenom hudení nástroj - je také stylová.

 

 

Byla by škoda se na nástroj pouze dívat, je to přeci právě zvuk, kterým piana Yamaha vynikají. Základní zvuky jsou totiž samplované jednotlivě pro každou klávesu s takovou pečlivostí a důrazem na bezchybnost, že i to nejtrénovanější ucho by jen těžko rozeznalo rozdíl mezi originálem a samplem. Vychutnejte si plnost a barvu zvuků produkovaných světovými jedničkami v oblasti koncertních křídel z pohodlí Vašeho domova. Nyní je to konečně možné.

 

 

V případě CVP709 dostáváme přidanou hodnotu v pestré škále doprovodných funkcí, alternativních zvuků, efektů a možností využití. Mezi nejvyužívanější vychytávky při hraní patří například Piano room, obsahující stovky různých zvuků včetně zvuků jiných elektrických pian, či funkce fingeringu, kdy pomocí stisku jedné klávesy můžete hrát automaticky celé akordy a přizpůsobit si klaviaturu tak, aby přesně vyhovovala Vašim potřebám. Můžete připojit mikrofon a zpívat současně s klavíristou, nebo můžete připojit mp3 přehrávač a poslouchat písničky přímo z piana na vestavěné ozvučení.

 


Třešničkou na dortu je funkce Session. Kde si ke své hře můžete přizvat tři další hudebníky, kteří Vás doprovodí při Vaší hře - aniž by někdo musel překročit práh Vašeho domu. Ti jsou vždy přizpůsobení stylu, který pro hraní zvolíte - ale kromě toho jsou přizpůsobení i Vám! Skrze revoluční funkci Dynamics control budou vaši kolegové upravovat hlasitost svého projevu v závislosti na tom, jak nahlas hrajete Vy - místo hraní dod jednoznačně nastavené MP3 skladby máte tedy k dispozici kapelu, která se uzpůsobí Vašim herním potřebám. A bude-li se Vám Váš výtvor zamlouvat, stiskem jediné klávesy ho můžete bezproblémově nahrát. A hit je na světě.

 Všechny funkce ovládáte pomocí barevného dotykového displeje, který díky svým rozměrům mile překvapí svou přehledností. I přes obrovské množství funkcí je celkové zpracování Yamahy CVP709 intuitivní, díky tomu si jí zamilujete během několika málo minut hraní. Jestli nehledáte průměr, nestojíte o kompromisy a spokojíte se jen s tím nejlepším, po vyzkoušení CVP 709 spokojeni budete. 

 

O značce Yamaha
 
V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

pondělí - pátek
9:00 - 18:30

sobota - neděle
11:00 - 16:00

 

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967
zdarma: 800 181 252

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
5 zákazníků