Yamaha APX 700 NT - elektroakustická kytara

Yamaha APX 700 NT - elektroakustická kytara

Katalogové číslo: 1732

výrobce: Yamaha

17 990 Kč
ks
dostupnost na dotaz

Yamaha APX 700 NT - elektroakustická kytara

tvar cutaway * menzura 650 mm * oválný rezonanční otvor * System 56 * integrovaná ladička Die-cast Gold

Yamaha APX 700 NT - elektroakustická kytara


Yamaha APX 700 NT je elektroakustická kytara tvaru cutaway, která Vám při hraní nabídne maximální komfort, spojený s bohatým zvukem. Kytara APX 700 Vám poskytne čisté a jasné středy, vyvážené výšky a vyrovnané basy. Unikátně tvarovaná vrchní deska dokáže maximálně rezonovat a zajistí Vám tak přirozený a plný tón. Rezonanční otvor je oválného tvaru, díky čemuž zní středy ještě bohatěji a basy jsou otevřenější. Piezo snímače jsou upraveny tak, aby odfiltrovany přebytečné vibrace a zvuk kytary byl nezkreslený a skvěle dynamicky vyvážený. Yamaha APX 700 Vám nabídne skvělý design, výjimečné herní vlastnosti a špičkový hardware. Tato kytara hraje stejně dobře jako vypadá. 


Technická specifikace:

Tvar těla:
- cutaway

Materiál:
- vrchní deska: masiv smrk
- luby, spodní deska: nato
- krk: nato
- hmatník: palisandr
- kobylka: palisandr

Rozměry:
- hloubka korpusu: 80 - 90 mm
- menzura: 650 mm
- rezonanční otvor: ovál

Hardware:
- System 56 A.R.T. - aktivní, jednocestný
- vestavěná ladička: Die-cast Gold (TM-29)
- ekvalizér: 3-pásmový

Barva:
- NT: natural (přírodní)

Dostupné barvy:
- DSR (Dusk Sun Red), BL (Black), CBA (Cobalt Aqua), NT (Natural), SDB (Sand Burst)


O Yamaha APX 700:

Když byla řada APX v roce 1987 uvedena na trh, cílem Yamahy bylo vytvořit elektroakustickou kytaru, která by se na pódiu cítila jako doma. Kombinace designu zaměřeného na hráče, výjimečných herních vlastností, špičkových snímačů i elektronek a časem prověřených technologií výroby učinila z této kytary mezník a měřítko kvality, jímž je dodnes.

Kytary APX na pódiu vyloženě září, vypadá stejně dobře jako zní. Hloubka korpusu 80 - 90 mm v sobě spojuje vysoký komfort, pohodlnou hru a zvuk, který se perfektně hodí na pódium, včetně čistých a jasných středů, vyvážených výšek a vyrovnaných basů. Přední deska kytary díky svému unikátnímu tvaru maximálně rezonuje a poskytne Vám plný a přirozený tón.

Díky oválnému tvaru rezonančního otvoru Vám kytary APX poskytnou bohatší tón středů a výraznější a otevřenější basy.

Yamaha své elektroakustické kytary vždy vybavovala piezo snímači pro věrnou nápodobu čistého zvuku akustických kytar. Tyto snímače ale měly tendenci na některé prvky přehnaně reagovat, což způsobovalo zkreslení. Toto bylo třeba pro dokonalé herní vlastnosti dostat pod kontrolu. U nových snímačů byla navržena vícevrstevná struktura - ta se skládá z celkem 6 vrstev z různých materiálů. Díky tomu jsou nadměrné vibrace vrchní desky ztlumeny a je dosaženo ideální citlivosti a vynikající dynamické vyváženosti. Snímač je navíc umístěn přímo pod vrchní deskou, takže funguje i jako transduktor připevněný k tělu.


O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

O značce Yamahavíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
_________________
 
nabídka práce
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
10 zákazníků