VOX VEU 33C WH Ukelectric - elektrické ukulele

VOX VEU 33C WH Ukelectric - elektrické ukulele

Katalogové číslo: 3537

výrobce: VOX

5 498 Kč
-22%
4 290 Kč
ks

VOX VEU 33C WH Ukelectric - elektrické ukulele

koncertní elektrické ukulele * vestavěný reproduktor * výstup pro nástrojový kabel * napajení baterií 9V * přenosný obal * barva bílá

 

Tento nástroj je tak speciální, že vytvořil novou kategorii. Jmenuje se Ukelectric. Jedná se o elektrifikované ukulele, které umí hrát akusticky, zapojeno přes kabel do aparátu nebo přes zabudovaný zesilovač, který se nachází uvnitř nástroje! Na Ukelectric můžete hrát opravdu všude - doma můžete cvičit na vypnutný nástroj, který sám o sobě zní trochu potišeji, což je ovšem při cvičení často výhodou - venku, například u táborového ohně můžete zapnout vnitřní ozvučení nástroje, takže se Váš zvuk vyrovná hlasitým kytaristům - a nakonec s jakkoliv hlasitou kapelou Ukelectric nezanikne na žádném pódiu, protože ho nazvučíte stejně jako elektroakustickou kytaru přes nástrojový kabel. Tento univerzální nástroj je pro všechny, kteří chtějí dát své ukulelové hře další rozměr, kdo chtějí univerzální nástroj s výborným ozvučeným zvukem, nebo prostě jen pro začátečníky, kteří chtějí hned na začátek zakusit klasické ukulele s puncem něčeho výjimečného.


Specifikace: VOX V EU 33 C

barva
bílá

ladění
koncertní ukulele

menzura
384 mm

tělo
mahagon

hmatník
palisandr

výkon zesilovače
2 W

reproduktor
3"
8 Ohm

zdroj napájení
baterie 9V

v balení
Ukelectric
soft case obal
baterie 9V


O značce VOX

Zakladatelem společnosti VOX byl Thomas Walter Jennings, který se narodil už v roce 1917. Po druhé světové válce se věnoval prodeji akordeonů, když založil společnost s názvem Jennings Musicial Instruments. Už v 50 letech, ale sestavoval malé zesilovače ve spojením s Derekem Underdownem. V roce 1957 se ke společnosti přidává Dick Denney, který se s Jenningsem seznámil během druhé světové války. Firma ve stejném roce uvádí na trh první zesilovač pod názvem VOX. Legendární výrobek firmy VOX AC1/15 přichází na trh o rok později. V následujících letech se objevují AC15 a AC30 a znamenají naprostou revoluci mezi kytarovými zesilovači. Aparatury VOX používají nejznámější hudebníci té doby. Kromě zesilovačů, společnost začíná vyrábět i kytary. Jejich model Phantom z 60. let se stal ikonou doby. Na trhu se obevují i varhany VOX. V 70. letech se mění vlastníci společnosti a ta přesouvá i svou výrobu. Následuje nepříliš úspěšné období společnosti, které vyústí až jejím prodejem společnosti KORG v  roce 1992. KORG dokázal značku VOX dostat znovu na špičku a je jejím vlastníkem dodnes.

O značce VOXvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky

elektroakustické ukulele


 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967
zdarma: 800 181 252

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
19 zákazníků