Roland LX706 PE SET 1B

Roland LX706 PE SET 1B

Katalogové číslo: 12415

výrobce: Roland

97 890 Kč
ks

Roland LX706 PE SET 1B

Tento set obsahuje digitální piano Roland LX 706 + klavírní židličku v barvě piana.

 

ROLAND LX 706

Luxusní digitální piano s kladívkovou mechanikou Hybrid Grand Keyboard, ozvučným systémem se 6 reproduktory a ambience efekty. Je trochu menší než LX708, ale zachovává si ty nejlepší vlastnosti LX700 pian. Profesionální výstup s kompaktnějším podáním skříně s uzavřeným víkem, s přívětivější cenou a méně dominantním designem, který ve vašem obývacím pokoji nebude přitahovat takovou pozornost.

 

 

Hybrid Grand Keyboard

Kladívková mechanika s delšími klávesami umožňuje pohodlnější hraní díky posunutému pivotu kláves, takže při stisku klávesy blíže ke skříni nemusíte vyvíjet větší sílu. Klávesy jsou částečně dřevěné (boky), částečně z plastu - imitace slonoviny a ebenu, vnitřní jádro je zpevněné a navržené pro maximální spolehlivost.

 

 

Třísměrový, šestireproduktorový systém

Výkonný systém akustické projekce se 6 reproduktory polohovanými do 3 směrů je dostatečně flexibilní pro jakékoliv hudební využití. Každý ze tří párů reproduktorů je optimalizovaný pro dynamický silný zvuk přes celý rozsah piána. Myslelo se při vývoji i na údery kladívek a rezonanci skříně piána.

 

 

Technologie Serie LX700 

Každý z modelů serie LX700 má jiné kombinace tvaru skříně, klaviatury, pedálů, počet reproduktorů, ale nezávisle na tom, který model si vyberete, všechny jsou vybavené technologiemi PureAcoustic Piano Modeling a PureAcoustic Ambience. Krom výborně zpracovaných zvuků koncertních pian, elektrických pian, varhan či orchestrálních zvuků, máte k dispozici i bluetooth funkcionalitu, Twin Piano režim, metronom a možnost připojení sluchátek.

 

Využijte připojení bluetooth a přeměňte piano na hifi. Bezdrátovým připojením můžete přehrávat v reproduktorech piana Vaše oblíbené skladby. Díky integrované MIDI funkcionalitě můžete využít tablet ke cvičení s aplikací Piano Every Day, která má přístup k notám, databázi skladeb a dalším funkcím. A když odpočíváte můžete přistupovat k hudební databázi piana z pohodlí pohovky.

 

klaviatura

 

88 kláves

Hybrid Grand Keyboard s escapementem

dřevo + plast - Ebony/Ivory Feel - imitace slonoviny a ebenu

citlivost kláves 100 typů + fixed

kladívková responzivita 10 typů

 

zvuky

324 zvuků

přeladění 415.3 – 466.2 Hz (po 0,1 Hz krocích)

temperament: Equal, Just Major, Just Minor, Pythagorean, Kirnberger I, Kirnberger II, Kirnberger III, Meantone, Werckmeister, Arabic + výběr tóniny

piano designer: Lid, Key Off Noise, Hammer Noise, Duplex Scale, Full Scale String Resonance, Key Off Resonance, Cabinet Resonance, Soundboard Type, Damper Noise, Soft Pedal Type, Single Note Tuning, Single Note Volume, Single Note Character

my stage: 12 typů

PureAcoustic ambience (reverb): Studio, Lounge, Concert Hall, Wooden Hall, Stone Hall, Cathedral + nastavení hloubky 11 typů

Billance efekt

 

Pedály

Progresive Damper Action Pedal

Soft Pedal

Sostenuto pedal

 

Další funkce
Metronom (nastavitelné Tempo/Beat/Down beat/Pattern/Volume/Tone)

Registration
Dual
Split
TwinPiano (with Individual Mode)
Transpose (semitones)
Speaker volume a Headphones volume automatically select function
Volume limit function
Panel Lock
Auto Off

 

ozvučení

Acoustic Projection

skříň s boxem 25 W x 2 (25cm)
Near-Fiel reproduktory 7 W x 2 (12cm + 8cm)
Prostorové 5 W x 2 (2,5cm Dome)

 

 

konektivita

napájení

AUX IN Stereo jack 3,5 mm
výsup (L/Mono, R) jacks: 6,3 mm
USB Computer port: USB B type
USB Memory port: USB A type
sluchátkový jack 

bluetooth - aplikace Android i iOS: Piano Every Day a Piano Designer

 

O značce Roland

Roland Corporation je jeden z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických a i jiných nástrojů.Tato korporace vlastní několik dalších značek, jejichž význam na trhu je stejně zásadní – jde například o Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk.

18. dubna 1972 byla v japonském městě Osaka firma založena Ikutaro Kakehashiem.Roland v Osace sídlil až do roku 2005 a pak se přestěhoval do města Hamamatsu. Pokud jde o původ jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je nicméně mnohem méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo počínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.

Roland již pár let po vzniku začal prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu, které si ihned získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel s dnes legendárním modelem kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120. Krátce na to přišel již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky.O úspěšné historii firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů a naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a skupovala konkurenční podniky. Dnes pro Roland pracuje téměř 2500 lidí v továrnách v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii.

Klavírní lavička beethovenka - černý lesk, černý sedák

Klavírní nastavitelná lavička z masivního dřeva. Celá stolička je provedena v elegantní černé barvě, sedák je dostatečně velký, pohodlný a potažený černým velourem, stabilita je zajištěna pevným sešroubováním nožek s rámem. Samozřejmostí je u tohoto typu židle možnost nastavení výšky, a to v rozmezí 46 až 59 cm.


Technická specifikace :

- barva: lesk černý, sedák černý
- materiál: masivní dřevo
- potah: velour
- sedací plocha: 57 x 32 cm
- výška: nastavitelná 46 - 59 cm
- mechanika: vřetenová
- 4 nožičky
 

Výhodný set

+ = 97 890 Kč

O značce Rolandvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


pouze výdej objednaného zboží
+ specialisté na telefonu

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
2 zákazníků