Roland KC 110

Roland KC 110

Katalogové číslo: 5406

výrobce: Roland

9 230 Kč
ks
dostupnost na dotaz

Roland KC 110

klávesové stereo kombo 30W, běží na 8 AA baterií nebo na zdroj, reverb, chorus, 3 nezávislé kanály, stereo linkové výstupy a sluchátkový výstup

Roland KC 110

 

 

Zcela první AA bateriemi napájené stereo klávesové kombo na světě!

 

 

S novým stereo klávesovým kombem Roland KC 110 přidává firma další skvělý přístroj do řady "Světově prvních" titulů v pořadí. Roland KC 110 je první, plně stereo klávesové kombo profi kvality, které je napájené osmi AA bateriemi.
Můžete je tak vzít kamkoliv, zapojit a pokochat se bohatým, prostorovým zvukem, který nese pečeť značky Roland.

  • výkonné 30W (15W + 15W) stereo kombo se dvěma 6.5" reproduktory a dvěma tweetery
  • vysoce kvalitní stereo digitální efekty: reverb, chorus, a EQ
  • za/vypínání efektů lze ovládat volitelným nožním spínačem
  • tři nezávislé kanály s ovládáním hlasitosti
  • mikrofonní/nástrojový vstup, dva stereo vstupy, stereo AUX
  • vstup, stereo linkové výstupy a sluchátkový výstup
  • montáž na speaker stojan
  • vestavěný naklápěcí stojan
  • odnímací cartridge s bateriemi pro jejich jednoduchou výměnu

 

Skutečný stereo zvuk

 

Roland KC 110 dodává čistý, bohatý stereo zvuk, s prostorovým vyzářením do celé místnosti. Jeho dvojí výkon (15W + 15W) umožňuje využít brilantní stereo/vícepásmový chorus v režimu “Wide”, plus vynikající stereo reverb, který obohatí jakýkoliv nástroj nebo hlas. Vestavěný výklopný stojan umožňuje optimální umístění a natočení.

Připravené efekty

Zvuk nástroje i hlasu můžete obohatit připravenými, vysoce kvalitními digitálními efekty Roland KC 110. EQ, reverb a chorus jsme již zmínili, dále režim Wide pro hlubší, dramatičtější stereo obraz. Chcete-li uvolnit ruce při hraní na podiu, můžete efekty za/vypínat volitelným nožním spínačem.

Univerzální I/O

Ať už potřebujete ozvučit jeden nástroj nebo trio, Roland KC 110 je připraveno posloužit v nejrůznějších situacích. K dispozici jsou tři kanály, každý z nich má nezávislé ovládání hlasitosti. Kanál 1 je Mic/Line, se vstupy XLR a 1/4”, kanály 2 a 3 nabízejí stereo linkové vstupy. Můžete ovšem zapojit také MP3/CD přehrávač do stereo AUX vstupu a doprovázet své cvičení nebo představení. Dále jsou zde Master stereo výstupy a sluchátkový výstup.

 

O firmě Roland

 

Roland Corporation je jeden z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických a i jiných nástrojů.Tato korporace vlastní několik dalších značek, jejichž význam na trhu je stejně zásadní – jde například o Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk.

 

18. dubna 1972 byla v japonském městě Osaka firma založena Ikutaro Kakehashiem.Roland v Osace sídlil až do roku 2005 a pak se přestěhoval do města Hamamatsu. Pokud jde o původ jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je nicméně mnohem méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo počínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.

 

Roland již pár let po vzniku začal prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu, které si ihned získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel s dnes legendárním modelem kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120. Krátce na to přišel již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky.O úspěšné historii firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů a naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a skupovala konkurenční podniky. Dnes pro Roland pracuje téměř 2500 lidí v továrnách v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii.

 

O značce Rolandvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

PRODEJNA NOVĚ
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
8 zákazníků