Marshall AS 50D - akustické kombo

Marshall AS 50D - akustické kombo

Katalogové číslo: 4960

výrobce: Marshall

11 490 Kč
-18%
9 390 Kč
ks

Marshall AS 50D - akustické kombo

Akustické kombo Marshall * výkon 50W * reproduktory 2x8" * dva kanály * mikrofonní vstup * chorus/reverb * phantomové napájení * anti-feedback

MARSHALL AS 50D

 

 

Popis: Marshall AS 50D

Akustické kombo AS 50D je důkazem toho, že Marshall umí vyrábět nejen skvělá komba pro elektrické kytary, ale i špičkové zesilovače pro akustické nástroje.  Jeho výkon 50W je ideální pro menší pódia, restaurace, zkušebny a domácí cvičení.

Zvuk je šířen dvěma 8 palcovými reproduktory s tweetrem, který zabezpečuje kvalitní reprodukci vysokých frekvencí. Marshall myslel při výrobě tohoto komba i na zpívající kytaristy, kteří určitě ocení vstup na mikrofonní kabel a to hned ve třech variantách (6,3mm Jack, XLR, stereo RCA). Tento kanál může být samozřejmě využit pro zapojení jakýchkoliv audio nosičů.

Kytarový kanál je vybaven ovladači hlasitosti, výšek a basů. Můžete tak jednoduše nastavit parametry zvuku, který potřebujete a to nezávisle na mikrofonním inputu, což je obrovskou výhodou při požití mikrofonu a kytary zároveň. Oba kanály jsou vybaveny na sobě nezávislým chorusem a reverbem, přičemž chorus lze ovládat pomocí dvou potenciometrů Speed/Depth a reverb pomocí potenciometru Balance, který určuje poměr efektu mezi prvním a druhým kanálem. Kombo je vybaveno i funkcí anti-feedback, kterou lze ovládat nezávislím kolíkem, a lze tak snížit zpětnou vazbu mezi kytarou a kombem. Posledním ovládacím prvkem je Master ovládač hlasitost, kterým lze nastavit celkovou hlasitost zařízení. Na zádní straně naleznete výstup Line-out a Direct Line out, který umožňuje přenos čistého signálu z kytary do dalších aparátů. Kombo je poměrně skladné a při rozměrech 542 x 416 x 261mm a váze 16 kg ho lze snadno transportovat osobním automobilem.

Marshall AS 50D je vynikající volbou pro hudebníky, kteří vystupují sólově a potřebují ozvučit zpěv a kytaru  nebo více akustických nástrojů bez použití dalších reprobeden. Zároveň se kombo hodí i pro kapely vystupující na menších pódiích a v neposlední řadě je perfektní pro cvičení doma i ve zkušebně pro všechny kytaristy, kteří chtějí od svého komba opravdu kvalitní zvuk.

Specifikace: Marshall AS 50D
 
 výkon  50W
 kanály  2
 vstup kanál 1  Jack 6,3
 vstup kanál 2  Jack 6,3 / XLR / stereo RCA
 reproduktory  2x8" + Tweeter
 ovladače  2x Volume, 2x Bass, 2x Treble, Master Volume, Balance, Revers, Speed, Depth
 výstupy  Line Out / Direct Line Out
 efekty  Reverb / Chorus
 efektová smyčka  ano
 footswitch vstup  ano (foot switch není součástí balení a lze ho dokoupit)
 rozměry  542 x 416 x 261mm
 váha  16kg


O značce Marshall:

Marshall Amplification asi netřeba představovat. Komba Marshall jsou proslavená po celém světě a asi není hudebníka, který by o nich neslyšel. Sídlo společnosti je ve Velké Británii v Milton Keynes. Její zakladatel Jim Marshall měl malou prodejnu s bicími nástroji, ze které postupem času vybudoval hudební impérium. Na radu svých známých se ve svých začátcích přeorientoval na výrobu kytarových aparátu, které v té době dodával do Spojeného království převážně americký Fender. Komba ovšem byla pro řadu muzikantů finančně příliš náročná. Marshall tedy začal s výrobou vlastních aparátů, které se během téměř padesátileté historie firmy staly synonymem pro kytarové kombo. Svědčí o tom i vybraná společnost kytaristů, kteří výhradně používali zesilovače této značky. Za všechny uveďme Erica Claptona, Jimiho Hendrixe, Eddie Van Halena, Zakka Wyldea, Jeffa Hannemana, Dava Murrayho, Anguse Younga či Slash. Komba Marshall jsou zárukou perfektního zvuku, kvalitního zpracování a naprosté spolehlivosti.

 

 

O značce Marshallvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


PRODEJNA OTEVŘENA!

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků
 

Infolinka 8:00 - 21:00
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
21 zákazníků