Laney LX120R HEAD - tranzistorový kytarový zesilovač

Laney LX120R HEAD - tranzistorový kytarový zesilovač

Katalogové číslo: 6380

výrobce: Laney

6 990 Kč
ks
dostupnost na dotaz

Laney LX120R HEAD - tranzistorový kytarový zesilovač

tranzistorový zesilovač * výkon 120 Wattů * 2 kanály * reverb * funkce XTS * crunch

Laney LX120R HEAD


Laney LX120R HEAD je univerzální tranzistorový zesilovač ze série LX. Tato série se vyznačuje přiznivou cenou, za kterou dostanete kvalitní aparát, vhodný především pro začínající či mírně pokročilé hráče. Model LX120R HEAD dokáže podat výkon až 120 Wattů, což je velice solidní pro použití ve zkušebně a na středně velkých pódiích. Tento zesilovač disponuje dvěma footswitchem přepínatelnými kanály (zkreslený a nezkreslený) s nezávislým ekvalizérem (basy, středy, výšky). LX120R Vám nabídne efekt Reverb a novou funkci XTS (eXtreme Tone Shaping), díky níž dosáhnete unikátního metalového zvuku. Kromě standardního ovladače Volume a potenciometrů Bass, Middle a Treble najdete na předním panelu pohodlně umístěn i ovladač Crunch, jehož pomocí lze nastavit míru zkreslení. Dále je zde umístěn i ovladač úrovně zabudovaného reverbu. Konektivita zesilovače LX120R HEAD je zajištěna Line-Out výstupem, dvěma vstupy pro externí reprobox, vstupem pro nožní ovladač a stereo RCA vstupem, sloužícím pro připojení CD či mp3 přehrávače. Laney LX120R HEAD je kvalitní tranzistorový zesilovač, který zvládne vše, co byste od něho mohli čekat.


Technická specifikace:

- výkon: 120 W
- impedance: 4 Ohmy

Funkce:
- kanály: 2 - čistý/zkreslený
- nezávislá ekvalizace: 3-pásmová - basy/středy/výšky
- efektová smyčka
- Reverb
- funkce XTS

Ovládání:
- Volume
- Master
- Crunch
- Bass x 2
- Mid x 2
- Treble x 2

Konektory:
- 1 x jack (Line-Out)
- 1 x vstup pro nožní ovladač
- 2 x výstup pro externí reprobox
- 1 x vstup pro CD (Phono)

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 67,4 x 22,3 x 24 cm
- hmotnost: 15 kg

Kabinet:
- černé kovové rohy, lesklá odolná kovová mřížka, gumové nožičky


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

O značce Laneyvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

výdej zboží
tel. objednávky
expedice

pondělí - čtvrtek
9:00 - 18:00
pátek
9:00 - 16:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
39 zákazníků