LANEY LA 30 D - kombo kyt west

LANEY LA 30 D - kombo kyt west

Katalogové číslo: 11686

výrobce: Laney

5 990 Kč
-20%
4 790 Kč
ks

LANEY LA 30 D - kombo kyt west

tranzistorové kombo pro akustické nástroje * výkon 30W rms * Dva 6,5 palcové reproduktory * 2 vstupy MIC/AUX a Nástrojový * 15V fantom v XLR * 3 pásmový Ekvalizér * efekty reverb a chorus * výstupy DI, Line

 

Laney LA30D

Laney LA30D je dvoukanálové kombo se dvěma kombinovanými vstupy. Dva 6,5 palcové reproduktory reprodukují široký rozsah a vzhledem k rozměrům komba je zvuk velmi jasný s čistými výškami a plnými hloubkami. Kombo je vybaveno pro akustické nástroje, především westernové kytary, kterým zvuk dokreslíte pomocí ekvalizéru, ale můžete jej využít i pro jiné akustické nástroje.

 

Do komba zároveň s nástrojem můžete připnout mikrofon, pro který je dedikován první kanál s ovladačem hlasitosti a reverbem. Mikrofon dynamický i kondenzátorový s nízkou impedancí (15V fantom) - místo zpěvu samozřejmě můžete připojit i druhou kytaru, ale nebude na ekvalizéru. Druhý kanál je kompletně vybaven pro nástroj efekty a 3pásmovou ekvalizací, plus tlačítkem Shape, který lehce potlačuje středy a vyzdvihává výšky, využijete jej pro rychlejší ekvalizaci kytary.

 

Technická specifikace:

 

Provedení skříně : Uzavřeno - Portováno

Kanály: 2

Ovládání kanálů:

MIC/AUX: volume, reverb

Instrument: Volume, shape. reverb, chorus, Ekvalizace (bass, middle, treble). phase, anit-feednack

 

Efekty: Reverb, Chorus<

Ekvalizace: Bass, Mid, Treb

 

Vstupy: 2× Combo (6,3mm Jack, Balanced XLR 15V phantom)

AUX IN 3,5mm jack

Line Out: Sluchátka <>Zásuvka DI: 6,3mm Jack Output

Reproduktory: 2x6 "Dual Cone Driver

Impedance: Jack - 10m Ohm / 47pf

Běžný odběr ze sítě 50W

Unit Dims - Pro Int. Pouzdro (H x Š x D mm): 273 x 388 x 203

Hmotnost: 4 kg

 

O značce Laney:

 

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním producentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

 

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

O značce Laneyvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


PRODEJNA OTEVŘENA!

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků
 

Infolinka 8:00 - 21:00
tel.: +420 235 353 967
zdarma: 800 181 252

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
5 zákazníků