Korg XE20 SP SET 2SBO

Korg XE20 SP SET 2SBO

Katalogové číslo: 12412

výrobce: Korg

27 140 Kč
ks

Korg XE20 SP SET 2SBO

Akční sada obsahuje Digitální piano Korg XE 20 SP + hifi sluchátka Sony + otočná klavírní stolička

 

Korg XE 20 se stojanem

Digitální piano vybavené automatickými doprovody, škálovanou přirozeně vyváženou kladívkovou klaviaturou NH a silnými reproduktory, které dodávají nástrojům objem. Součástí výbavy jsou zvuky dvou světových koncertních kříděl a dalších 700 nástrojů. K pianu dostanete také licence k softwaru pro cvičení Skoove, rozšiřujícím software Korg Module a nahrávacím DAW programem Gadget Le. Korg XE 20 nabízí ve své cenové relaci nadstandardní klaviaturu a širokou škálu možností v kompaktním přenosném pianu.

 

Využívejte celé řady nástrojů

Navíc k dvěma světovým koncertním pianům je XE20 vybavena kolekcí s více než 700 zvuky včetně elektronických pian. varhan, synťáků, žestí, smyčcových nástrojů, bicích sad, a dalších, vše samplované ze skutečných nástrojů. Každý ze zvuků mohou být doprovázené automatickými doprovody.

 

Automatické doprovody

XE20 je vybaven automatickými doprovody, které nazývají "Styles". Umožní vám automaticky hrát celé doprovody pomocí jednoho prstu levé ruky nebo akordem. Tento způsob doprovodu se přizpůsobuje tomu, jaké akordy hrajete a kde se na klaviatuře nacházíte. Snadno se díky tomu vytváří působivé improvizace při hře pouze pravou rukou.

 

Více než 280 různých stylů jsou součástí výbavy XE20. Zahrajete si různá hudební žánry z celého světa a každý ze stylů má 4 variace od jednoduché až po komplexní, plus intro a konec pro celistvost písniček. Za použití tlačítek můžete přepínat mezi těmito variacemi a přidávat je do svých vystoupení.

 

Software pro výuku i hudební produkci

XE20 je dodáváné s několika licencemi software včetně oceňovaného výukového softwaru hry na piano Skoove, programu pro cvičení, spolu s aplikací Korg Module, která poskytuje přístup k dalším zvukům, a nakonec DAW aplikací Korg Gadget Le pro hudební produkci.

 

Klaviatura

NH (Natural Weighted Hammer Action), 88 kláves (A0–C8)

Ovládání dynamiky

4 typy, Soft (lehká), medium (standard), hard (těžší), fixovaná

Ladění

Transponování, jemné ladění

Zvukový Generátor

Stereo PCM

Polyfonie

184 hlasů.

German piano a Italian piano: maximum 120 hlasů.
další zvuky: maximum 64 hlasů.

Zvuk

přes 705 nástrojů, 41 perkusních sad (včetně kompatibilních s GM sound set)

Efekty

Doprovod part: 2 stereo digital multi-effects
Keyboard part: 2 stereo digital multi-effects

Styly

280 přednastavených
2 intro, 4 viriations, 2 Fills, 1 count in/break, 2 endings, syncro start/stop, tap tempo

Hudební Styly

přes 64 stylů

Demo Song

21 skladeb

Audio přehrávač

MP3, WAV(44.1kHz, 16bit)

Sequencer

Record: záznam v reálném čase (Style mod), maximum 999 skladeb (přibližně. 100,000 not), 12 stop/treků (4 keyboard parts + 8 auto accompaniment parts), original format (can convert to SMF0)
Playback: Supports song play (playing on the keyboard during song playback), SMF (Standard MIDI File) format 0 or

Set lists

10 banks x 4

Metronom

Tempo, beat, volume

Tempo 30–240

Key Transpose

C (-12) to C (0) to C (+12)

Temperované ladění 427.5–452.9 Hz

Vstupy a výstupy

pedálový ovladač Jack 6.3 mm (1/4") 

AUDIO IN jack 3.5 (1/8") mm stereo jack

OUTPUT L/MONO, R jack 6.3 mm (1/4") jack (unbalanced)

Sluchátkový jack 3.5 mm (1/8") stereo jack

USB A port TO DEVICE port for connecting, USB flash memory and controllers

USB B port TO HOST port for connecting personal computers

PEDAL jack

Dumper pedál je součástí, PU-2 pedálová jendotka se prodává zvlášť

Systém reproduktorů

Amplification 18 W × 2

Speakers 57 mm (2.24”) × 126 mm (4.96”) Elliptical speakers × 2 (bass reflex box type)

Speaker EQ 8 types

MIDI - USB MIDI

Display Custom LCD with backlighting

Napájení AC adapter (v balení)

Spotřeba energie 13 W

Rozměry

1,312 x 336 x 118 mm/51.65" x 13.23" x 4.65" (bez opěrky na noty)
1,312 x 336 x 751 mm/51.65" x 13.23" x 29.57" (s opěrkou na noty a se stojanem)

Hmotnost 21 kg

Součástí balení jsou AC adapter, opěrka na noty a piánový pedál

 

O značce Korg Corporation:

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektových pedálů, záznamových zařízení, a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary. Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzy přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze. V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG). Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG. Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy. V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů. Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005). V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993. V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh.

SONY MDR XD 150Skvělá hifi sluchátka pro poslech hudby, filmů, připojení ke klávesům nebo do studia. Tato univerzální sluchátka jsou velmi příjemná na nošení a přizpůsobí se jakémukoliv tvaru uší. Navíc mají Sony MDRXD150 skvělý zvuk a velmi kvalitní provedení.


Specifikace: Sony MDR XD150
 
typ dynamické
přenos kabelový
délka kabelu 2m
provedení obroučka přes hlavu
rozsah 12-22000 Hz
citlvost 100dB
konektor jack 3,5


O značce Sony:

Sony je jedna z největších společností a výrobcem elektroniky na světě centrálou v japonském Tokiu. Jde o předního výrobce elektroniky, videa, video her, nástrojů komunikace a produktů informačních technologií pro konzumní i profesionální trh. Zaujímá jedinečné postavení jako jedna z vedoucích světových spotřebitelských značek. Společnost velmi dbá na výzkum a vývoj, a proto je uznávaná mezi svými zákazníky jako průkopník nových technologií. Její gigantický rozměr dokumentuje i to, že po celém světě zaměstnává na 170 000 zaměstnanců.
 
Truwer PS 40 - klavírní žídle otočná, černá

Klasická otočná klavírní židle z masivního dřeva, její výška je snadno nastavitelná pomocí bytelného mechanismu v rozmezí 45 - 65 cm. Matice použitá v podvozku židle je litinová, šroub sedáku je ocelový. Nehrozí tedy stržení závitu jako tomu je u čínských židlí. Sedací plocha je kruhová a v průměru měří 32 cm. Stabilita je zajištěna třemi tvarovanými, pevně sklíženými nožkami. Židle je vyvedena v elegantní černé barvě s vysokým leskem.


Technická specifikace:

- výška: nastavitelná 45 - 65 cm
- materiál: masivní dřevo (jasan, buk)
- průměr sedací plochy: 32 cm
- 3 nožičky
- provedení: černá barva


O značce Truwer:

Truwer je značka nabízející široký sortiment hudebních nástrojů a příslušenství. Jedná se o prověřené produkty skvělé kvality za velmi příznivou cenu. Příslušenství k hudebním nástrojům zn. Truwer se vyznačuje potřebnou flexibilitou a pohledným designem. Naleznete zde produkty v široké škále barev, rozměrů a tvarů, které se osvědčily v muzikantské praxi i v provozu hudebních škol.


Výhodný set

+ + = 27 140 Kč

O značce Korgvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


pouze výdej objednaného zboží
+ specialisté na telefonu

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
1 zákazníků