KORG B2 BK SET 3FLQ

KORG B2 BK SET 3FLQ

Katalogové číslo: 11720

výrobce: Korg

13 890 Kč
ks

KORG B2 BK SET 3FLQ

Akční set: přenosné digitální piano KORG B2 + dřevěný stojan KORG ST B1 + klavírní pedál + obal

Digitální piáno Korg B2 je nástroj s vysoce kvalitními zvuky, funkcemi, s jednoduchým  intuitivním ovládáním a v neposlední řadě velmi kvalitním zpracováním.

Nástroj má vyváženou, kladívkovou klaviaturu, která má nastavitelnou citlivost ve třech úrovních, podle charakteru hry, budete tedy mít pocit, že hrajete na skutečné piáno. Oproti konkurenci disponuje piáno velkým množstvím zvuků, transpozic a dalšími funkcemi. Samozřejmostí je audio vstup pro připojení přehrávače a USB výstup pro připojení zařízení s možností využití moderních aplikací.

Pokud hledáte piáno pro začínající hráče nebo na domácí cvičení, Korg B2 je určitě ideální volbou. Díky své nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je Korg B2 předurčen pro snadnou manipulaci.


specifikace:

barva

černá

klaviatura
kladívková 88 kláves (A0 - C8)
NH (Natural Weighted Hammer Action) Keyboard

zvuky
12 zvukových rejstříků ( nástrojů )

nastavení dynamiky kláves
Light
Normal
Heavy

rozsah ladění
427.5 Hz až 452. Hz (v krocích po 0.05 Hz)

rozsah transpozice
-6 až +5 půltónů (všechny klíče)

generování zvuku
Stereo PCM

maximální polyfonie
120 hlasů (Max)

efekty
Reverb 
Chorus

demo skladby
12

metronom
rozsah tempa (40 BPM - 120 BPM) 
takt (2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 4/6, žádný) 
nastavení hlasitosti

připojení
sluchátka (Headphone/Line Out) 
pedál 
USB to host 
USB Midi
Audio In

výkon
2 x 15 Watt

reproduktory
oválné (100 mm x 50 mm/3.94" x 1.97") x 2

napájení
DC 12 V, AC síťový adaptér (součástí balení)

příkon
3W

rozměry
1312 mm x 336 mm x 117 mm

hmotnost
11,4 kg (bez notového stojánku)

dodávané příslušenství
Damper pedál 
AC síťový adaptér 
notový stojánek

Dvanáct expresivních a velmi detailních zvuků

Stejně jako všechna digitální piana, také Korg B2 využívá k zachycení a opětovné reprodukci zvuku akustických pian osvědčenou samplovací technologii (tj. digitální nahrávky zvuků). A protože také tato samplovací technologie se průběžně vyvíjí - včetně vylepšování jednotlivých s tím souvisejících součástek - může Korg B2 Digital Piano nabídnout mnohem přesnější, autentičtější a expresivnější zvuk než dokázaly podobné nástroje ještě před pár lety.

NH klaviatura

KORG B2 Digital Piano je vybaveno vyváženou klaviaturou Korg NH (Natural Weighted Hammer Action). Tato respektuje tradiční vyvážení kláves známé z akustických pian, kde klávesy spodních tónů mají postupně tužší odezvu nežli klávesy v horní části klaviatury. Dynamiku kláves lze navíc nastavit podle potřeby každého hráče.

Damper pedál

Kovový damper (sustain) pedál, dodávaný spolu s Korg B2 Digital Piano, nabízí obdobnou charakteristiku jako tradiční pedály u akustického piana. A přestože tento jediný damper pedál mnoha hráčům a klávesistům zcela postačuje, lze si k pianu dokoupit modul se všemi třemi standardními pedály (SP: k dostání zvlášť).

MFB (Motional Feedback) technologie

Vestavěný systém reproduktorů je vybaven technologií MFB. Tato řídí pohyb membrány reproduktoru, v důsledku toho jsou pak nízké frekvence reprodukovány s minimálním zkreslením. V praxi to znamená, že je detekován pohyb membrány (tedy vibrační plochy) reproduktoru a na zesilovač se pak zpětnou vazbou (feedback) vrací signál, který optimálně kompenzuje vliv mechanické odezvy reproduktoru a ozvučnice. Tato Motional Feedback technologie umožňuje celému systému dosáhnout ideální frekvenční rozsah a současně přispívá k čistému vykreslení spodních basových frekvencí


o značce Korg Corporation

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektovách pedály, záznamových zařízení, a a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary. Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzy přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze. V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG). Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG. Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy. V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů. Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005). V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993. V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh.

Vlastníte digitální piano KORG B1, ale nemáte ho kam položit? Tento dedikovaný stojan, určený právě pro KORG B1 je vyroben z kvalitních materiálů a podepře vaše B1 digitální piáno v pohodlné výšce.

 

Specifikace - KORG ST B1

 

Pro model

KORG B1

KORG B2

KORG B2N

 

Pevná výška

 

Barva

Černá

 

 

O značce Korg Corporation

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektových pedálů, záznamových zařízení, a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary. Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzy přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze. V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG). Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG. Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy. V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů. Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005). V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993. V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh.

Povedený obal pro klávesy. Za málo peněz kvalitně zpracované pouzdro vhodné pro začátečníky i pokročilé s 10 mm vyztužením.

- rozměry: 138 x 30,5 x 14 cm
- hmotnost: 640 g
- vnější kapsa
- 10mm vyztužení

Proel GF 01

Precizně zpracovaný a odolný univerzální sustain pedál od společnosti Proel. Pedál má přepínatelnou polaritu, což z něj dělá opravdu univerzální přístroj, který lze použít u většiny kláves, syntezátorů, či digitálních pian.

Proel GF 01 - technická specifikace:

Kabel:
2 m

Konektor:
6,3 mm mono jack

Barevné provedení:
Černá barva
Zlatý pedál

Rozměry:
230 x 60 x 70 (mm)

Hmotnost:
770 g

Obsah balení:
Pedál GF 01
Nylonový obalO značce Proel

Společnost Proel byla založena roku 1991 v Itálii. Jejím zakladatelem je Fabrizio Sorbi, který se může pyšnit mnohaletými zkušenostmi v oboru a v současné době je ředitelem této společnosti. Firma Proel se snažila chopit každé příležitosti na tomto vysoce roztříštěném trhu a v minulých letech díky tomu zaznamenala nebývalý růst. V roce 2007 Proel odkoupil tradiční anglickou společnost Turbosound Ltd., mistra silného zvuku, jehož jméno je neodmyslitelně spojeno s dnes již legendárními rockovými kapelami jako jsou např. Pink Floyd, Iron Maiden, Dire Straits, The Shadows, Robbie Williams, Jamiroquai, Nine Inch Nails, Natasha Bedingfield, David Gilmour atd. Proel je dnes předním výrobcem audio, video a světelné techniky na světě.

Výhodný set

+ + + = 13 890 Kč

O značce Korgvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

pondělí - pátek
9:00 - 18:00

sobota
11:00 - 15:00

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967
zdarma: 800 181 252

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
29 zákazníků