Kawai KDP 120 B - digitální piano

Kawai KDP 120 B - digitální piano

Katalogové číslo: 13672

výrobce: Kawai

25 990 Kč
-7%
24 190 Kč
ks
dostupnost na dotaz

Kawai KDP 120 B - digitální piano

kladívková klaviatura Responsive Hammer Compact II * 88 kláves * 3 senzory na každé klávese * 15 zvuků * polyfonie 192 hlasů * Premium Black Satin * adaptér v balení

 

Digitální piano KAWAI KDP 120 vyniká skvělými zvuky a plnohodnotně nahrazuje akustické pianino. Díky technologii Harmonic Imaging přenáší realistický akustický dojem živých nástrojů, včetně 4 klavírních z celkových 15 zvuků. Třísenzorová, velmi citlivá a přesná, vyvážená klaviatura Responsive Hammer Compact II vám nabídne věrný zážitek ze hry na klavír.


KAWAI KDP 120 oproti svému předchůdci KAWAI KDP 110 přináší online rozhraní pro komunikaci s iOS a Androidem, nebo i novou technologii Low Balance Volume, která zajistí, že si krásný zvuk tohoto nástroje vychutnáte v jeho plné síle i na těch nejnižších hlasitostech.KAWAI KDP 120 B - technická specifikace
:

Barva:
- Premium Satin Black

Klaviatura:
- Responsive Hammer Compact II (vyvážená, kladívková, třísenzorová)

Počet kláves:
- 88

Počet zvuků:
- 15 (4 klavírní, Shigeru Kawai SK-EX)

Polyfonie:
- 192

Zvukový engine:
- Harmonic Imaging

Výkon reproduktorů:
- 40 W (2 x 20 W)

Konektivita:
- sluchátkové výstupy 1x 3,5mm, 1x 6,3mm
- USB to Host
- MIDI in, MIDI out
- Bluetooth (včetně Bluetooth MIDI)

Výukový program:
- ano

Rozměry:
- 405 x 1360 x 855 mm

Obsah balení:
- napájecí adaptér, český manuál

Hmotnost:
- 37 kg
Responsive Hammer Compact II - mimořádně citlivá třísenzorová mechanika Vás překvapí svou přesností. Precizní vyvážení kláves s kladívky umocní realistický dojem ze hry totožný s klaviaturou u akustického piana. Oproti dvousenzorovým mechanikám Vám třetí senzor umožní bleskovou artikulaci téhož tónu.Shigeru Kawai SK-EX - toto slavné koncertní křídlo bylo pečlivě nasnímáno klávesu po klávese, aby se dokonalost jeho provedení stala součástí zvuku digitálního piana KAWAI KDP 120.

Harmonic Imaging technology je metoda, díky níž získáte plnost zvukové výbavy živého piana. Princip této technologie spočívá v nasnímání každého tónu z SK-EX v celé dynamické škále. Můžete si tak být jisti, že se nejen v každé klávese, ale i v každém způsobu úhozu ozve živý zvuk piana.

 

Popis výrobce:
Firma Kawai představuje nové digitální piano KDP120. Tento model plynule navazuje na nejprodávanější digitální piano KDP110. Model KDP120 je nabízen ve třech základních barevných variacích, podobně jako starší model KDP110, ale i tady a nejen zde Kawai přišel s vylepšením. Barevné provedení tohoto piana je nově Premium Rosewood, Premium Satin Black a Premium Satin White.

Co se týče designu, tak Kawai s novým typem řešil i takové detaily, jako je lišta v krytce klaviatury, kterou oděl do elegantní černé. K nejzásadnějším vylepšením oproti modelu KDP110, nabízí model KDP120 online rozhraní a komunikaci s iOS / Android. Mezi další funkce patří 260 vestavěných podkladů pro cvičení, 15 druhů autentických zvuků klavíru, Bluetooth MIDI, USB MIDI, 88 kláves atd. Toto opět jen utvrzuje postavení firmy Kawai na poli digitálních pian ve světě.

Kawai vždy kladl důraz na kvalitu, bezchybný design, eleganci a pocit výjimečnosti. Tyto atributy přenesl i na aktuální model KDP120.

 

O značce Kawai:
Kawai se řadí mezi nejznámější japonské výrobce klavírů nejvyšší třídy. Dlouholetý vývoj sahá až do roku 1927 kdy byla firma založena ve městě Hamamatsu, v profektuře Shizuoka panem Koichi Kawaiem. Firma v současnosti zaměstnává více než 4000 zaměstnanců. A svým obratem patří mezi nejúspěšnější výrobce klavírů. Firma rozvíjí od 80. let rovněž vlastní syntezátory a digitální piana, původně pod názvem Teisco, kterou v průběhu let nahradil souhrnný název Kawai.

O značce Kawaivíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 

PRODEJNA NOVĚ
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:00 - 18:00
4.-6.7. zavřenoe-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
_________________
 
nabídka práce
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
11 zákazníků