Ušetři na Hudebni-dum.cz

Pro nás je důležité, abys neplatil zbytečně moc za nástroje. Díky velkým prodejům můžeme odebírat většinu zboží přímo od výrobců z celého světa a z největších velkoskladů v Německu, Španělsku, Holandsku, Belgii, Itálii, Rakousku a Velké Británii. Díky každoročním jednáním s dodavateli máme vyjednané nejlepší možné nákupní cenya ty okamžitě „promítáme“ do koncových cen pro Tebe a další zákazníky.

 

 

U nás nakoupíte opravdu za nejlepší ceny

Dále máme propracovaný monitoring internetových cen a třikrát týdně dle výsledků monitoringu snižujeme ceny, abys toho mohl za málo peněz nakoupit co nejvíc.

 

Nechceme, aby nám zboží leželo delší dobu na prodejně nebo ve skladu. Nástroje se sice s časem „nekazí“, ale proč by měly někde ležet, když na ně může někdo hrát. Proto děláme na Hudebni-dum.cz velmi často výprodeje, abys mohl využít každou výprodejovou akci a ušetřit při nákupu peníze. Díky tomu se  nástroje na Hudebni-dum.cz pěkně otáčí a jako jedni z prvních uvádíme na trh novinky, aby se brzy dostaly do kapel a byly slyšet na koncertech a fesťácích.

 

 

Na Hudebni-dum.cz opravdu ušetříš 

PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00

sobota
10:00 - 14:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
_________________
 
nabídka práce
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
17 zákazníků