Spolupráce

Spolupracujeme s:

 

         

 

Naším cílem je vybavit Tvoji kapelu, abys v kapele řešil jenom muziku a nemusel pořád něco shánět. Víme, že vybavení není zadarmo a proto jsme připravili PROKAPELOVÝ PROGRAM, který Ti kromě jiných slev ušetří tvoje peníze na další vybavení speciálním způsobem.

 

 

Registruj se a bude tě vidět

 

Pro zařazení do programu stačí zakliknout  v registraci „nakupuji na firmu/ kapelu/ instituci“ a do políčka „firma/název“zadat název kapely. Pod tímto názvem si zaneseme tvoji kapelu a po registraci Ti nastavíme cenové podmínky, aby si ušetřil při každém nákupu. Čím více toho nakoupíte a čím více se rozvine naše spolupráce, tím lepší budou podmínky.

 

Chceš, abychom propagovali tvoji kapelu? Za náš odkaz či reklamu na tvém webu či webu tvojí kapely Ti uděláme článek o tvojí kapele a odkazem k umístění na Hudebni-dum.cz.

 

Dodáš-li nám kvalitní fotky z koncertů, uděláme Ti banner a umístíme ho na Hudebni-dum.cz s prolinkem na článek o tvojí kapele.

 

Čas od času nám pošli, kde s kapelou hrajete a my to nasdílíme na facebooku Hudebni-dum.cz - ať jste vidět.

 

 

Máš další nápady ke spolupráci? Pošli nám je na email: obchod@prokapelu.cz a my to zkusíme zrealizovat. Podstatou je, aby to bylo přínosné pro obě strany a také pro všechny zákazníky. 

PRODEJNA
OTEVŘENA:

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


e-shop
nonstop

 

Infolinka
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
_________________
 
nabídka práce
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
13 zákazníků