Balbex Swing - premium habr

Balbex Swing - premium habr

Katalogové číslo: 6305

výrobce: Balbex

149 Kč
-13%
129 Kč
ks

Balbex Swing - premium habr

materiál premium habr * délka 407 mm * tloušťka 13 mm * povrchová úprava double grip

Balbex Swing - premium habr


Paličky Balbex Swing jsou vyráběny z vyjímečně kvalitního materiálu premium habr a jsou ošetřeny dvojitou zpevňující a protiskluzovou povrchovou úpravou.


Technická specifikace:

- materiál: premium habr
- rozměr v mm: 13 / 407
- povrchová úprava: double grip


O značce Balbex:

Firma Balbex byla založena v roce 1997 a již od té doby je jejím hlavním cílem vysoká kvalita nejen ve všech fázích výroby, ale i v seriózním jednání se zákazníky. Díky náročnému vývoji, inovacím a speciálnímu výrobní postupu dnes firma Balbex patří mezi nejprogresivnější a největší producenty bubenických paliček v Evropě i na světě.

K výrobě paliček jsou použity pouze dva druhy těch nejkvalitnějších materiálů - americký hikor a evropský habr - které paličkám Balbex zajišťují dlouhou životnost. Hikor je nejoblíbenějším materiálem pro výrobu paliček, jelikož je velmi houževnatý a poskytuje bubeníkovi dlouhou životnost a vynikající odrazové vlastnosti. Vybraný nejkvalitnější hikor najdete pod označením Premium Hickory. Evropský habr se americkému hikoru velmi podobá, liší se především nižší hmotností a kratší životností (o zhruba 10 %). Nejkvalitnější habr najdete pod označením Premium Hornbeam.

Všechny použité materiály jsou speciálně sušeny, aby jejich vlhkost dosahovala maximálně 7 %. Tento sušící proces podporuje zhutnění dřeva a vytvrzení materiálu, a tím přispívá k prodloužení životnosti paliček. Posléze je na paličky aplikována originální dvojitá povrchová úprava - první vrstva zpevní materiál a díky druhé vestvě paličky při hraní nekloužou v rukách.

Výrobky značky Balbex jsou precizně zpracovány díky speciální technologii CNC, která zaručuje přesné parametry s naprosto minimálními odchylkami, např. průměr paličky s tolerancí +/- 0,05 mm, dokonale hladký povrch a absolutně rovný a neprohnutý tvar.

O značce Balbexvíce

Dotaz či komentář ke zboží

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Komentář*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:*
captcha image  
*povinné položky


 


PRODEJNA OTEVŘENA!

pondělí - pátek
9:30 - 18:00


*kromě státních svátků
 

Infolinka 8:00 - 21:00
tel.: +420 235 353 967

 

Hudebni-dum.cz
José Martího 1b - přízemí
162 00 - Praha 6
tel.: +420 235 353 967
e-mail: obchod@hudebni-dum.cz

 

  

 

 

nejlepší ceny
tisíce položek skladem
rychlé doručení
poradíme před i po nákupu
výhodné akční sety
40 dnů na vrácení zboží
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


X

na Hudebním domě nyní nakupuje
17 zákazníků